AKTUALNOŚCI


Strona internetowa

 

Przedstawiamy Państwu naszą nową stronę internetową. Nowa witryna ułatwi odnajdywanie interesujących Państwa produktów w naszej ofercie.

W dziale „Kontakt” znajdują się zdjęcia oraz bezpośrednie dane kontaktowe do Państwa opiekunów.

 

 

Nowa siedziba Nissen Polska Sp. z o.o.

 

Mamy przyjemność poinformować o zmianie siedziby Nissen Polska. Z ulicy Sierakowskiej 17 przenieśliśmy się na ul. Struga 80B. Telefon i Faks pozostają bez zmian.

Nasza nowa lokalizacja pozwoli nam sprawniej Państwa obsługiwać. Jesteśmy w stanie realizować Państwa zamówienia nawet do godziny 15:00!

Copyright © 2010 Wojciech Czajkowskimailto:czajkowski.mac@gmail.com?subject=shapeimage_1_link_0

Zaawansowane Tablice Zamykające ze Znakami Zmiennej Treści LED

 

Miło nam jest poinformować Państwa o pierwszych sprzedanych przez Nissen Polska Zaawansowanych Tablicach Zamykających ze Znakami Zmiennej Treści LED. Dwie mogą Państwo zobaczyć poruszając się Autostradą A1, gdzie korzysta z nich Firma obsługująca tą Autostradę, natomiast trzy kolejne będą spełniały swoje zadanie na jednym z poznańskich rond, w związku z prowadzonymi tam pracami. Znaki zmienej treści są wykonane w najnowszej technologii diód SMD, natomiast całe tablice mogą być zarządzane i sterowane poprzez Nissen Navigation System. System stworzony z myślą o monitorowaniu i zdalnym zarządzaniu ruchem przy pomocy m.in. znaków zmienej treści. Dodatkową ciekawostką może być fakt, że tablice zakupione przez poznańską Firmę będą zintegrowane z Radarowym Systemem Ostrzegania o Korkach Drogowych, który ostrzega nas o istniejącym korku na drodze za pośrednictwem komunikatu wyświetlanego na tablicach zamykających, to również posiada możliwość pomiaru natężenia ruchu